...
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ne aramıştınız?

Haberler

2022’De Hangi Altcoinler Ön Plana Çıkacak? Bitcoin Rallisi Devam Edecek Mi?

2021 yılı sonuna geldiğimiz bu günlerde 2022 yılı için Bitcoin ve kripto para tahminleri yapılmaya başlandı.

Michael van de Poppe, Lark Davis ve PlanB gibi popüler analistler 2022 yılının ilk çeyreğinde Bitcoin’in yeni bir rekor kıracağını ve altcoin rallisini tetikleyeceğini söylerken Mike Novogratz, 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasanın yeni bir ralliye başlama ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyor.

Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili yaptığı dikkat çekici yorumlarla adından sıkça söz ettiren Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz CNBC ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda 2022 yılı için Bitcoin tahminini paylaştı.

Bitcoin ve kripto paraların 2022’ye yükseliş ile başlamayacağını söyleyen Novogrtaz, kripto paranın yükseliş senaryosunun aksine yatay yada aşağı yönlü hareket edebileceğini belirtti.

“Bitcoin ve diğer kripto paralar zirvelerden çok uzaklaştı. O yüzden şimdi ağır işlem görüyorlar.”

Orta vadede kripto para piyasasının durumu ile ilgili endişelenmediğini söyleyen ünlü CEO, buna gerekçe olarak yatırımcıların sürekli olarak kripto para piyasasına giriş yapmasını gösterdi.

Bitcoin konusnda iyimserliğini koruduğunu söyleyen Mike Novogratz  daha önce ifade ettiği “Boğalar muhtemelen 42.000 $’lık önemli destek seviyesini tutacak.” düşüncelerini yineledi.

Novogratz son olarak DeFi projelerine 2021 yılında yatırımcıların pek ilgi göstermediğini ancak 2022 yılının DeFi yılı olacağını ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Alt Coin

Kripto para fenomeni Selcoin youtube kanalından alıntıdır.

Alt Coin

Kripto sanat macerası yeni başlıyor. Hayatımıza yeni giren kripto sanatın geleceğinde bizi neler bekliyor? Yeniliklerin teknoloji ile olan yolculuğu sürerken yarın neler olacak? Kripto...

Analiz

Kriptometre'nin birinci sezon özel bölümünde, konuklarımızın Bitcoin'in 2020 yılı ve sonrası hakkında görüşlerini izleyebilirsiniz.

Bitcoin

Başkan Powell konuşmaya başladı. Konuşmanın önemli başlıklarını anlık olarak buradan takip edebilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. © 2022 kripto.webruz.net | Bu site Webruz tarafından hazırlanmıştır.